Indien op voorraad: <17u besteld zelfde werkdag verstuurd
30 dagen retour recht
Hoge klanttevredenheid
Snelle verzending

Voorstellen Lynn Tamis

Voorstellen Lynn Tamis

Vanaf 8 januari mogen wij Lynn in ons midden verwelkomen. Zij komt ons team de komende maanden versterken en zal ons ondersteunen op het gebied van marketing en communicatie. Een welkome aanvulling gezien de doelstellingen die voor 2018 gezet zijn.

Vanaf 8 januari mogen wij Lynn in ons midden verwelkomen. Zij komt ons team de komende maanden versterken en zal ons ondersteunen op het gebied van marketing en communicatie. Een welkome aanvulling gezien de doelstellingen die voor 2018 gezet zijn.

Lynn stelt zich even kort aan jullie voor:

Mijn naam is Lynn Tamis, 18 jaar oud en wonende in Amsterdam. Voor mijn opleiding marketing, communicatie en evenementen organisatie  op het Johan Cruyff College ga ik tot en met april mijn afstudeer stage lopen bij AthleteSportsWorld op het gebied marketing. Zelf ben ik een topsportster in een andere tak van sport namelijk basketbal. Ik train 2 keer per dag bij het CTO Amsterdam en maak deel uit van het Nederlands Dames Basketbalteam en speel competitie bij Dozy BV Den Helder Dames 1 Omdat ik zelf veel bezig ben met sport, vind ik het erg interessant om te zien hoe het er bij andere sporten aan toe gaat. De sport triatlon is een interessante sport omdat het uit verschillende onderdelen bestaat.

Ik heb erg veel zin in de aankomende stage periode en geloof dat ik bij AthleteSportsWorld erg veel zal leren!

Je kunt Lynn tegenkomen in de showroom van AthleteSportsWorld en bij diverse evenementen, en met haar 1,90m hoef je niet bang te zijn om haar mis te lopen. 

Reacties

Wees de eerste om te reageren...

Laat een reactie achter
* Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.
* Verplichte velden
Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »
Indien op voorraad: <17u besteld zelfde werkdag verstuurd
30 dagen retour recht
Hoge klanttevredenheid
Snelle verzending